Unsere Projekte und Programme

/

Дорогі учасники курсів!

В рамках Українсько-німецького року мов 2017/2018 Goethe-Institut в Україні запрошує на спільний виступ гуртів Тартак (Україна) та Die Sonne (Німеччина) в Одесі!

Концерт відбудеться 28 жовтня о 19.00 в Арт-центрі ім. Віри Холодної (Французький бульвар, 33). Вхід – вільний.

Більш детальна інформація тут: http://bit.ly/2gJAFd5

2017_10_22-EVERSUMMER-EOS 5D Mark III-9422 (1)

Гурт Die Sonne походить з Кельну та складається з п‘яти учасників, які спільно грають музику ще зі шкільних часів. Їхня музика є поєднанням альтернативної поп-музики та психоделічних вкраплень. Відомий німецький критик Олівер Ушманн зазначає, що гурт Die Sonne належить до одного відсотка німецькомовних гуртів, для яких дійсно притаманне поняття «унікальний». Музика Die Sonne поєднує у собі pop, vawe та глибокі тексти. ЇЇ важко порівняти з тією поп-музикою, що звучить по радіо. У листопаді 2017 року виходить другий альбом Die Sonne „Aber die Landschaft“ при організаційній участі Tumbleweed Records.

Гурт Тартак не потребує особливого представлення, за 20 років діяльності – це вже легенда української рок-сцени. Дискографія гурту налічує 8 офіційних альбомів, більше 40 кліпів, участь у найбільших фестивалях, сотні концертів в усіх куточках України. Гурт завжди вирізнявся особливим звучання, змістовними текстами, своїм фірмовим стилем та вибуховою енергією під час живих виступів.

Концерти відбудуться за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

В рамках Українсько-німецького року мов: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/kul/sup/dus.html

#зробинаступнийкрокunnamed